Producenci

Dla projektantów

Dołącz do ekskluzywnego grona najlepszych projektantów!

Chcesz być jeszcze lepszy w swojej branży? Z nami to możliwe. Dołącz do grona projektantów, którzy wybierają meble z oferty Cloveris. Co na tym zyskasz?

1. Stworzysz luksusowe projekty dla wymagających klientów i dołączysz do grona najlepszych projektantów w kraju.

2. Będziesz mieć dostęp do wielu ekskluzywnych mebli, wytwarzanych przez włoskich, skandynawskich i holenderskich producentów.

3. Podejmiesz współpracę na indywidualnych zasadach, a my dostarczymy Ci meble, jakich poszukujesz.

Poznaj ofertę Cloveris - ekskluzywne meble Lifeoutdoorliving, Sika Design, 4seasonsoutdoor, Castle-line i Brafab, a także wiele innych. Zaproponuj klientom grille ogrodowe OFYR, meble restauracyjne Hartman, pawilony oraz altany ogrodowe. Zaskocz ich nieszablonowymi aranżacjami, stworzonymi w oparciu o nasze meble. Bądź dumny z każdego projektu, jaki stworzysz!

Wybierając Cloveris, korzystasz z usług bezpośredniego importera i dystrybutora, dzięki czemu proponujemy Ci atrakcyjne ceny. Możesz wybierać spośród gotowych zestawów mebli ogrodowych i elementów, z których stworzysz własne kompozycje.

Dajemy Ci gwarancję jakości na wszystkie meble i inne elementy wyposażania wnętrz oraz ogrodów, które znajdują się w asortymencie Cloveris. Jakość jest dla nas czymś więcej niż pustym hasłem. Okres gwarancyjny o długości do 60 miesięcy, szeroka oferta mebli całorocznych i dystrybucja wyposażenia od najlepszych producentów na świecie to jakość w naszym rozumieniu.

Dołącz do naszych projektantów ogrodów i wnętrz. Sprawdź, jakie oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium