Doniczki gliniane

Ofertę CLOVERIS tworzą przede wszystkim różnorodne, ekskluzywne meble ogrodowe, ale warto wspomnieć, że swoim Klientom mamy do zaoferowania również inne artykuły – równie wysokiej jakości. Jeżeli więc jesteś na etapie poszukiwania idealnej konstrukcji do zasadzenia w niej danej rośliny, jesteśmy pewni, że znajdziesz ją właśnie u nas. Na nasz asortyment składają się bowiem m.in. doniczki gliniane. Tego rodzaju artykuły są wykorzystywane od wieku, a ich ciągle duża popularność najlepiej wskazuje na to, że świetnie sprawdzają się w swojej roli. Przekonaj się o tym osobiście, korzystając z usług CLOVERIS w celu nabycia potrzebnej Ci liczby produktu, jakim jest donica ogrodowa gliniana.  

Promocje
Zestaw wypoczynkowy dla dwojga Paulina
Zestaw wypoczynkowy dla dwojga Paulina

6 000,00 zł

Cena regularna: 11 000,00 zł

szt.
Zestaw wypoczynkowy z technorattanu Hornbrook
Zestaw wypoczynkowy z technorattanu Hornbrook

6 950,00 zł

Cena regularna: 9 450,00 zł

szt.
Zestaw z sofą 3 os. Pembroke
Zestaw z sofą 3 os. Pembroke

11 360,00 zł

Cena regularna: 14 200,00 zł

szt.
Zestaw wypoczynkowy tapicerowany Norrsken
Zestaw wypoczynkowy tapicerowany Norrsken

9 900,00 zł

Cena regularna: 17 750,00 zł

szt.
Stół barowy Fiji 203x113 Lava Teak
Stół barowy Fiji 203x113 Lava Teak

6 600,00 zł

Cena regularna: 8 800,00 zł

szt.
Zestaw z sofą 2 os. Pembroke
Zestaw z sofą 2 os. Pembroke

9 080,00 zł

Cena regularna: 11 350,00 zł

szt.
Zestaw 3 donic z gliny włóknistej Giedo Camel śr. 27/36/45
Zestaw 3 donic z gliny włóknistej Giedo Camel śr. 27/36/45

950,00 zł

Cena regularna: 1 050,00 zł

szt.
Bestsellery
Fotel rozkładany Bondi Lava
Fotel rozkładany Bondi Lava

2 250,00 zł

szt.
Leżak aluminiowy Delta Lava
Leżak aluminiowy Delta Lava

3 350,00 zł

szt.
Zestaw obiadowy 4 os. Elle Belt
Zestaw obiadowy 4 os. Elle Belt

10 750,00 zł

szt.
Nowości
Zestaw wypoczynkowy Pure
Zestaw wypoczynkowy Pure

21 950,00 zł

szt.
Zestaw wypoczynkowy narożnik Sling
Zestaw wypoczynkowy narożnik Sling

24 300,00 zł

szt.
Zestaw wypoczynkowy Lisa
Zestaw wypoczynkowy Lisa

21 300,00 zł

szt.
Zestaw wypoczynkowy Fitz Roy 4-seat Teak Beige
Zestaw wypoczynkowy Fitz Roy 4-seat Teak Beige

29 950,00 zł

szt.
Zestaw wypoczynkowy Bora Bora
Zestaw wypoczynkowy Bora Bora

16 750,00 zł

szt.
Opcje przeglądania
Antracytowy
Szary
Taupe
Czarny
Terra
Ivory
Piaskowy
Camel
Prostokątny
Okrągły
Kwadratowy
Cena
  • od
    do
Zestaw 3 donic z gliny włóknistej Amfa Zestaw 3 donic z gliny włóknistej Amfa
Producent: TS
Cena: 545,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw 3 donic z gliny włóknistej Giedo Camel śr. 27/36/45 Zestaw 3 donic z gliny włóknistej Giedo Camel śr. 27/36/45
Producent: TS
Cena: 950,00 zł 1 050,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw 4 donic z gliny włóknistej Giedo Zestaw 4 donic z gliny włóknistej Giedo
Producent: TS
Cena: 1 145,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw 5 donic z gliny włóknistej Amfa Zestaw 5 donic z gliny włóknistej Amfa
Producent: TS
Cena: 1 750,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw 5 donic z gliny włóknistej Andes Zestaw 5 donic z gliny włóknistej Andes
Producent: TS
Cena: 1 940,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw 5 donic z gliny włóknistej Gabi Zestaw 5 donic z gliny włóknistej Gabi
Producent: TS
Cena: 1 940,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw 5 donic z gliny włóknistej Kinza Zestaw 5 donic z gliny włóknistej Kinza
Producent: TS
Cena: 1 745,00 zł
szt.
zobacz więcej

Doniczka gliniana – czym się wyróżnia?

Doniczki gliniane to grupa artykułów bardzo różnorodnych pod wieloma względami, co udowadnia przygotowana przez nas oferta. Znajdziesz w niej modele o niejednakowej wielkości i kształcie, a także w wielu wariantach kolorystycznych. Duży wybór sprawia, że bez problemu odpowiednie dla siebie konstrukcje znajdują kolejni Klienci niezależnie od tego, gdzie mają być następnie wykorzystywane. Pamiętaj bowiem, że doniczka gliniana dobrze wygląda jako ozdoba nie tylko w ogrodzie. Często można spotkać ją również na tarasach i balkonach. Poza tym nie musi zawsze znajdować się wyłącznie na zewnątrz. Jeśli chciałbyś dokonać zakupu jednego (lub więcej) oferowanych w tym miejscu produktów, by ustawić go w swoim domu, mieszkaniu, biurze lub innym obiekcie, nie pożałujesz swojej decyzji. Doniczka gliniana jest rodzajem uniwersalnej, doskonale sprawdzającej się w wielu przypadkach konstrukcji.

Gliniane doniczki – czy można łatwo je przetransportować?

Możliwe do nabycia w CLOVERIS gliniane doniczki posiadają wiele innych zalet, nie licząc tych, o których zdążyliśmy już wspomnieć. Wśród najważniejszych warto wymienić przede wszystkim fakt, że należą do jednych z najbardziej trwałych spośród wszystkich dostępnych na rynku, choć pod względem odporności na uszkodzenia najlepiej wypadają zdecydowanie betonowe konstrukcje. Gliniana doniczka jednak również nie ulegnie pęknięciu lub innemu defektowi zbyt łatwo, a jej wygląd sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się w wielu miejscach i w połączeniu z różnymi elementami – niekoniecznie wykonanymi z tego samego materiału. W odróżnieniu od betonowych modeli gliniane donice są znacznie łatwiejsze w transportowaniu ich, ponieważ ważą o wiele mniej. Gdy więc uznasz, że chcesz przenieść je do innego pomieszczenia lub na czas trwania zimy uchronić przed wpływem niskich temperatur powietrza, zrobisz to szybko i bez konieczności korzystania z pomocy innych osób.

Porowata konstrukcja doniczek z gliny – co to oznacza?

Polecając doniczki z gliny z naszej oferty, należy wspomnieć, że uprawianie w nich różnego rodzaju roślin jest bardzo dobrym pomysłem. Dlaczego? Głównie z powodu porowatości polecanych przez nas konstrukcji. Dzięki niej woda oraz powietrze łatwo przenikają do wnętrza donic, co skutkuje przede wszystkim zapobieganiem rozwoju chorób pleśniowych. Ponadto donice ogrodowe gliniane ze względu na ich porowatość skutecznie zabezpieczają korzenie zasadzonych w nich roślin przed gniciem. Na ich zakup często stawiają zwłaszcza osoby jeszcze mało doświadczone w uprawianiu zieleni i z tendencją do podlewania ich przy użyciu zbyt dużej ilości wody. Zarówno mała, jak i duża gliniana donica jest w stanie sprawić, że pewna część wilgoci ulegnie odparowaniu, a co za tym idzie – podlana zbyt obficie roślina nie powinna zdecydowanie za szybko obumrzeć.

Donice gliniane do ogrodu – jak mogą pomóc uchronić roślinę przed obumarciem?

Dystrybuowane przez nas donice z gliny są – co także istotne – przyjazne środowisku naturalnemu. Nic więc dziwnego, że wielu zwolenników ekologicznych rozwiązań decyduje się sięgnąć właśnie po nie kosztem innych. Ponadto tego rodzaju artykuły wystarczy jedynie umieścić w pojemniku wypełnionym zwilżonym torfem bądź żwirkiem, gdy przez pewien czas nie będą mogły być podlewane. W ten sposób rośliny zdołają wchłaniać potrzebną im wilgoć poprzez dno, które posiadają donice gliniane do ogrodu. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o kondycję najcenniejszych okazów na czas swojej nieobecności w domu, ponieważ po powrocie do niego kwiaty czy drzewka nie powinny zwiędnąć, dalej prezentując się atrakcyjnie dla oka.

Donice ogrodowe glinianie – jak dostosować ich wygląd do swoich potrzeb?

Donice ogrodowe gliniane z oferty CLOVERIS to konstrukcje, które są w stanie służyć swoim nabywcom przez bardzo długi czas. Dokonanie ich zakupu stanowi więc dobrą, opłacalną inwestycję niezależnie od tego, czy zdecydujesz się nabyć je pojedynczo, czy w przygotowanych przez nas zestawach. Pamiętaj też, że gliniane donice ogrodowe mogą zostać przez Ciebie zmodyfikowane, gdy po pewnym czasie uznasz, że znudziła Cię ich barwa lub inny kolor wyglądałby lepiej w połączeniu z wybranymi elementami na danej przestrzeni. W tym celu wystarczy użyć tylko odpowiednich farb i za ich pomocą uzyskać całkowicie inną kolorystykę, która sprawi, że donice gliniane ogrodowe nie będą musiaył ustąpić miejsca nowym, lecz zdołają służyć Ci przez kolejne lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium